Consigliere …Vaša pravá ruka! group Non-stop k Vaším službám!

Copyright © 2008 - 2016 Consigliere Group All rights reserved. Made by Consigliere Group.
Pomôžte svojim známym, ako i ďalším ľudom hľadajúcim našu pomoc, nájsť nás vo vyhľadávači Google. Stlačením nasledujúceho tlačidla:

Pripojte sa k nám: Sledujte nás na profesionálnej sieti LinkedIn! Naša fotogaléria vo vysokom rozlíšení už aj na Flickr! Pridajte si nás do Vašich kruhov Google+ a buďte včas informovaný o najnovších produktoch, službách a akciách! Dajte nám svoj LIKE na Facebooku a buďte vždy včas informovaný o našich najnovších produktoch, službách a akciách!
Vitajte O nás Portfólium Kontakty Aktuality
Pridajte si do obľúbených náš Youtube kanál a sledujte našu videogalériu!
PageRank ikona zdarma
English version of Consigliere Group pages

Poradensko-konzultačné a právne služby v rozsahu voľných živností pre fyzické a právnické osoby, ako aj občanov v jednotlivých odboroch práva. Vypracovanie bezpečnostnej dokumentácie v zmysle Zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov.


Právne služby
Personálne služby
Počítačové službyPORTFÓLIUM SLUŽIEB

Konzorcium Consigliere Group a jeho členovia Vám v úzkej spolupráci so svojimi partnermi poskytujú nasledujúce služby podliehajúce pod samostatné divízie a sekcie. Pokiaľ v ponuke služieb nenájdete to čo hľadáte neváhajte nás osloviť s akoukoľvek špecifickou požiadavkou a my správime všetko preto, aby sme splnili Vaše predstavy a požiadavky!

Neponúkame Vám to, čo iní ponúkajú všetkým!

Outsourcing komplexných služieb v oblasti riadenia ľudských zdrojov, kvalitný výber zamestnancov pre pracovné pozície obsadzované klientom a aktívne vyhľadávanie pracovných príležitosti pre uchádzačov, hľadajúcich zamestnanie.


Zákazkový vývoj SW (analýza, architektúra, programovanie, testovanie, implementácia a údržba), sieťová infraštruktúra, správa a údržba IKT, SW a IS, užívateľská podpora L1 - L3 úrovne, on-site, off-site a on-line riešenia prípadov helpdesku.


Bezpečnostné služby

Technická ochrana a elektronické monitorovanie majetku a osôb, bezpečnostný manažment, bezpečnostné audity a analýzy, bezpečnosť informačných systémov.Služby v oblasti kvality

Testovanie a kontrola kvality produktov. Informatívne meranie, testovanie a analýzy. Manažment kvality. Zavádzanie štandardov a príprava na certifikáciu ISO.  


Finančné a obchodné služby

Vymáhanie a správa pohľadávok. Obchodné zastúpenie a medzinárodný obchod.Služby call centra a helpdesku. Stavebná činnosť.

Ostatné služby