Consigliere …Vaša pravá ruka! group Non-stop k Vaším službám!

Copyright © 2008 - 2016 Consigliere Group All rights reserved. Made by Consigliere Group.
Pomôžte svojim známym, ako i ďalším ľudom hľadajúcim našu pomoc, nájsť nás vo vyhľadávači Google. Stlačením nasledujúceho tlačidla:

Pripojte sa k nám: Sledujte nás na profesionálnej sieti LinkedIn! Naša fotogaléria vo vysokom rozlíšení už aj na Flickr! Pridajte si nás do Vašich kruhov Google+ a buďte včas informovaný o najnovších produktoch, službách a akciách! Dajte nám svoj LIKE na Facebooku a buďte vždy včas informovaný o našich najnovších produktoch, službách a akciách!
Vitajte O nás Portfólium Kontakty Aktuality
Pridajte si do obľúbených náš Youtube kanál a sledujte našu videogalériu!
PageRank ikona zdarma
English version of Consigliere Group pages

Z portfólia našich služieb ponúkame klientom zabezpečenie obchodného zastúpenia zahraničných spoločnosti na území Slovenskej republiky, Českej republiky a okolitých štátov.


 “Veľkým ideálom nestačia len krídla, musia mať aj priestor, z ktorého by vzlietli“


V prípade že máte záujem realizovať Vaše know-how kdekoľvek na území Slovenskej republiky alebo Českej republiky, všetky aktivity, ktoré sým súvisia zabezpečí náš realizačný tím komplexne, spoľahlivo, kvalitne a so zohľadnením individuálneho prístupu kákazníkovi.

Za túto oblasť ponúkaného portfólia služieb zodpovedá manažér, ktorý svoje odborné predispozície preukázal vo viacerých projektoch, súvisiacich súspešným etablovaním nového podnikateľského subjektu so zahraničnou majetkovou účasťou na území Slovenska a Česka.

Zahraničné subjekty pôsobili v frenchasing-u, finančných služieb, veľkoobchodu a rôzneho tovaru a služieb, zákaznícky segmet tvorili aj individuálni klienti.

Garanciou rýchleho a úspešného štartu novej pobočky zahraničnej spoločnosti na Slovensku je tím spolupracovníkov so špecializáciou na marketingový prieskum trhu a iných možností, poskytovanie právneho poradenstva, poradenstva v Public Relations, vyhľadávanie, výber a riadenie ľudských zdrojov, konzultačnú činnosť pri budovaní horizontálnej i vertikálnej štruktúry spoločnosti, stavebnú, bezpečnostnú, IKT a príp. ďalšie servisné činnosti na základe individuálnej požiadavky klienta.

Nami ponúkané služby môžete využiť aj jednotlivo tak, ako sú prezentované, ale aj komplexne, nakoľko odbornosť a reálne skúsenosti nášho tímu prichádzajú s možnosťou založenia obchodnej spoločnosti “na kľúč”.

EuroSecCom

ReferencieObchodné zastúpenieod consigliereFotogaléria

T-WIN CCTV CO.,LTDOslovte nás s Vaším dopytom

Longse Electronics Limited

EuroSecCom odporúča Consigliere Group, s. r. o.T-WIN CCTV CO.,LTD odporúča Consigliere Group, s. r. o.Longse odporúča Consigliere Group, s. r. o.