Consigliere …Vaša pravá ruka! group Non-stop k Vaším službám!

Copyright © 2008 - 2016 Consigliere Group All rights reserved. Made by Consigliere Group.
Pomôžte svojim známym, ako i ďalším ľudom hľadajúcim našu pomoc, nájsť nás vo vyhľadávači Google. Stlačením nasledujúceho tlačidla:

Pripojte sa k nám: Sledujte nás na profesionálnej sieti LinkedIn! Naša fotogaléria vo vysokom rozlíšení už aj na Flickr! Pridajte si nás do Vašich kruhov Google+ a buďte včas informovaný o najnovších produktoch, službách a akciách! Dajte nám svoj LIKE na Facebooku a buďte vždy včas informovaný o našich najnovších produktoch, službách a akciách!
Vitajte O nás Portfólium Kontakty Aktuality
Pridajte si do obľúbených náš Youtube kanál a sledujte našu videogalériu!
PageRank ikona zdarma
English version of Consigliere Group pages Consigliere Group, s. r. o. v akcii Vitajte O nás

Sme mladý, dynamický a kreatívny tím, ktorý tvoria ľudia z rôznych oblastí biznisu, podľa ponúkaného portfólia služieb, ktorí sa rozhodli spojiť to, čo doposiaľ v rámci profesionálneho pôsobenia získali. Výsledkom ich spoločného úsilia je konzorcium Consigliere Group.

Cieľom spoločnosti je osloviť všetkých, ktorí potrebujú to, čo ponúkame bez ohľadu na to, či ich obchodné zámery smerujú zo zahraničia na Slovensko, alebo sú v rámci Slovenskej republiky. Našimi klientmi sú všetci, ktorí potrebujú naše služby.

Základ spoločnosti tvoria špecialisti v oblastiach predstavujúcich core business spoločnosti, ktorých dopĺňajú  samostatné pracovné skupiny.


Aká je naša vízia?

„Profitujúca spoločnosť, ktorá prostredníctvom navrhovaných riešení a vysokou kvalitou poskytovaných služieb, mení predstavy zákazníkov na skutočnosť, pričom úspech pre spoločnosť predstavuje symbióza záujmov a spokojnosti zákazníka, dodávateľov komponentov a spoločnosti.““Poskytujeme jedinečné riešenia  pre jedinečných klientov!”

Pridanú hodnotu pre nášho zákazníka predstavuje poskytovanie komfortných a komplexných riešení pripravených, prispôsobených a realizovaných s ohľadom na individuálne požiadavky a podmienky každého klienta v zmysle zásady, že neponúkame všetkým, čo ponúkame práve Vám, nakoľko každý náš klient je individualita a vyžaduje si individuálny prístup.

Prečo sa obrátiť práve na nás?

Kvalitu nami ponúkaných služieb Vám vieme deklarovať nielen prostredníctvom množstva referencií od spokojných klientov z radov štátnych inštitúcii, súkromných podnikov a fyzických osôb - nepodnikateľov,  ale i prostredníctvom kvanta získaných licencií, certifikátov a ocenení.

Čím deklarujeme kvalitu našich služieb? Vitajte na stránkach konzorcia Consigliere Group! Základná stratégia našej  spoločnosti je vnímať všetky  svoje schopnosti a vedomosti ako  prostriedky na pomoc iným - byť Vaša pravá ruka! Logo spoločnosti Consigliere Group, s. r. o. JUDr. Dávid Fedorko,       general director